Grupy i wspólnoty

IMIĘ GRUPYMIEJSCOWOŚĆPARAFIADZIEŃ I GODZINA SPOTKAŃMIEJSCE SPOTKAŃSTRONA
WARSZAWA PiaskiZesłania Ducha ŚwiętegoWtorek 19.15Sala Maxima
ADONAIWARSZAWA Stare MiastoŚw. Jacka ul. FretaPiątek 19.15kapitularz
ANASTASISWARSZAWA MokotówŚw. Andrzeja BoboliW szpitalu
AVE MARIAPIASTÓWŚw. Michała ArchaniołaŚroda 18.40sala katechetyczna
BARKAKUKLÓWKAMB CzęstochowskiejPiątek po Mszy św. o 18.00Dolny kościół
BARTYMEUSZLASKIMB Królowej MeksykuPiątek 19.30Kaplica w internacie dziewcząt
BETSAIDAWARSZAWA UrsusNajśw. Ciała i Krwi ChrystusaPoniedziałek 19.00Sala katechet.
BOGURODZICAWARSZAWA JelonkiBogurodzicy MaryiPiątek 19.15Kawiarenka „U Marty”
BOŻE MIŁOSIERDZIEWARSZAWA WawrzyszewNP NMP ul. Przy AgorzePoniedz. po Mszy św. o 19.00Sala nad zakrystią
DROGAWARSZAWA SłużewŚw. Dominikawtorek 19.00Chórek klasztorny
DRZEWO ŻYCIAWARSZAWA MłocinyMB Królowej PokojuCzwartek 19.00Sala w domu par.
EFFATHAWARSZAWA WilanówŚw. AnnyPiątek 19.00Dom Parafialny (dzwonnica)
ELIASZWARSZAWA CzerniakówŚw. StefanaNiedziela g. 20.00Dom parafialny
EMMANUELMAGDALENKAŚw. Marii Magdalenywtorek 19.00Dom rekolekcyjny
EXODUSŁOMIANKIŚw. MałgorzatyŚroda 19.00Sala Exodus
GÓRA SYJONBŁONIETrójcy ŚwiętejŚroda 19.00Sala parafialna
GÓRA TABORRASZYNŚw. SzczepanaCzwartek g. 19.00Sala parafialna
GÓRA TABORWARSZAWA MarymontMB Królowej Polski, ul.Gdańska 6aPoniedziałek 19.00sala Ks. Papczyńskiego (z krzyżem)
JA JESTEMWARSZAWAŚw. Jakuba Pl. NarutowiczaŚroda 20.00Kaplica Zmartwychwstania
JAN CHRZCICIELNIEPOKALANÓWNiepokalanego Poczęcia NMPWtorek 19.00Dom Parafialny
JEZUS ŻYJEWARSZAWA ŻoliborzŚw. Stanisława Kostkipiątek 19.00Sala św. Franciszka
KANAGRODZISK MAZ.Miłosierdzia BożegoWtorek 18.45Sala Wspólnot
KYRIOSWARSZAWA Stare MiastoŚw. Annypiątek 19.30Wieża, sala II piętro
LA SALETTEWARSZAWA WłochyMB SaletyńskiejWtorek 19.30kościół
MARANATHAWARSZAWA Stare MiastoŚw. MarcinaWtorek 17.30Kościół
MARIAWARSZAWA MokotówŚw. Andrzeja BoboliŚroda 18.30Dom Par. Sala 27
MARIA MAGDALENAWARSZAWA WawrzyszewŚw. Marii MagdalenyPoniedziałek 19.15Dom parafialny
MICHAELWARSZAWA BemowoMB Królowej Aniołówwtorek 19.00kaplica kościoła + sala „Syjon”
MIRIAMWARSZAWA ImielinŚw. Tomasza Ap.Czwartek 18.30Niebieska Kaplica
MISERICORDIAGŁOSKÓWMB Wspomożenia Wiernychśroda 19.15Oratorium
MIŁOSIERDZIEWARSZAWA StegnyNMP Matki Miłosierdziawtorek 19.00Kaplica Bł. Jerzego Matulewicza
MIŁOŚĆ KRZYŻAWARSZAWA JelonkiPodwyższenia Krzyża ŚwiętegoCzwartek 19.00Dom parafialny
NOWE JERUZALEMMAGDALENKAŚw. Marii MagdalenyPiątek 19.15Kaplica Zesłania Ducha Świetego
OBLUBIENICAWARSZAWA Stare MiastoŚw. AnnyPoniedziałek 19.30dolny kościół
POJEDNANIEWARSZAWA ŻoliborzŚw. ZygmuntaPiątek po Mszy św. o 18.00Sala Słowa Bożego
PRZYMIERZE IWARSZAWA WilanówŚwiątynia Bożej OpatrznościPoniedziałek 19.30Dolny kościół (panteon)
PRZYMIERZE IIWARSZAWA WilanówŚwiątynia Bożej OpatrznościŚroda 19.30Dolny kościół (panteon)
PÓJDŹ ZA MNĄWARSZAWA ŚródmieścieWszystkich ŚwiętychPiątek 19.00Dolny kościół
PŁOMIEŃ DUCHAWARSZAWA NatolinOfiarowania PańskiegoŚroda g. 19.40Kaplica MB Częstochowskiej
RADOŚĆ PANAGRODZISK MAZ.MBNPWtorek 18.45Sala przy kapl. Św. Jana Pawła II
RUAHGRÓJECMiłosierdzia BożegoWtorek 18.00Salka parafialna
RUAHOTRĘBUSYNMP Matki KościołaCzwartek 18.00Salka katech.
SILOEWARSZAWA ŚródmieścieŚw. AleksandraWtorek 17.30Sala Jana Pawła II dolny k-l
SKAŁA PANAMAGDALENKAŚw. Marii MagdalenyPiątek 20.15Betania
SŁUŻEBNICA PANAWARSZAWA SłużewiecŚw. Maksymilianaponiedziałek 19.45plebania
TALITHA KUMZALESIE GÓRNEŚw. HubertaWtorek g. 20.00Dom Rekolekcyjny
UFNI W PANUNADARZYNŚw. KlemensaPoniedziałek 19.15Dom paraf. Sala św.Marka
WINNICA PANAPIASECZNOMB RóżańcowejPoniedziałek po Mszy św. o 18:00Salka katechetyczna
WINNICA PANAWARSZAWA NatolinBł. Władysława z GielniowaCzwartek 19.00Sala św. Barbary w dzwonnicy
Wspólnota MB PocieszeniaGÓRA KALWARIAMB PocieszeniaPiątek 19.00Sala parafialna
ZESPÓŁ FORMACJI RODZINWARSZAWA FalenicaNiedziela 16.00 raz w m-cuDom Rekolekcyjny Ojców Jezuitów
ZJEDNOCZENI W DUCHUPRUSZKÓWŚw. Józefa Oblubieńcaczwartek 19.45Dolny kościół
ZMARTWYCHWSTANIEWARSZAWA UrsusŚw. Józefaponiedziałek 19.00Sala św. Faustyny
ZWIASTOWANIEGRODZISK MAZ.Św. AnnyPoniedziałek po Mszy św. o 18.30kaplica
ŚWIATŁOWARSZAWA MokotówŚw. Michała ArchaniołaWtorek 19.00sala św.Bronisławy
ŚWIATŁO CHRYSTUSAWARSZAWA ŚródmieścieNajświętszego ZbawicielaWtorek 19.15dolny kościół
ŚWIĘTA RODZINAZALESIE GÓRNEŚw. Huberta1 i 3-cia niedziela miesiąca g. 16.00Dom Rekolekcyjny
ŹRÓDŁOWARSZAWA MokotówŚw. Michała Archanioławtorek 19.00dolny kościół
ŹRÓDŁO MIŁOŚCIWARSZAWA MokotówŚw. Szczepanaczwartek 19.30Dom par.- parter
ŹRÓDŁO ŻYCIAPODKOWA LEŚNAŚw. KrzysztofaCzwartek 19.30Sala Jana Pawła II lub Betania
PRUSZKÓWŚw. EdwardPiątek 19.00Salka nad zakrystią