Categories: CFWieczernik Tags: ,

Kurs „Pierwsze słowo”

„Czy jesteś tak szczęśliwym człowiekiem, że nie masz w swoim otoczeniu ludzi, którzy potrzebują spotkać Jezusa? Jeśli tak, to ten kurs nie jest dla Ciebie.

Jest natomiast dla wszystkich, którzy w swoim środowisku otaczają się osobami, które się pogubiły w życiu, nie doświadczyły Bożej miłości, nie poznały Jezusa.

Każdy z nas żyje w środowisku, w którym znajdują się ludzie potrzebujący naszego świadectwa, słowa, działania, aby móc spotkać Chrystusa. Bardzo często jesteśmy bezradni w takich sytuacjach, albo podejmujemy działania nie pomagające w budowaniu wiary.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak mówić aby pociągnąć innych do Jezusa.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które same przeżyły już spotkanie z Jezusem, oddały Mu swoje życie i chcą dzielić się dobrą nowiną z innymi, czyli dla osób po rekolekcjach ewangelizacyjnych”.

Kurs jest niezbędnym elementem formacji dla każdego, kto chce na serio traktować Jezusa i Jego wezwanie (Mt 28,19-20), uczyć się, w jaki sposób skutecznie głosić Jezusa, jak składać świadectwo, a także praktycznie spróbować różnych form ewangelizowania.

Przydatne informacje

  • Czas trwania: 9 dni
  • Godzina rozpoczęcia: 18:00
  • Godzina zakończenia: 10:00
  • Wymagane przeżycie innych rekolekcji:  REO