Zapraszamy na Dzień Jedności grup Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warszawskiej, którego tematem przewodnim będzie „Tożsamość Odnowy”.  Odbędzie się on 3 października 2020. Miejsce: Parafia bł. Władysława z Gielniowa (Natolin) ul. Przy Bażantarni 3.  Gospodarze Dnia Jedności: Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Winnica Pana”

P R O G R A M
9:30 Powitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa o Boże prowadzenie na dzisiejszy dzień
10:00 Katecheza I „Po co Odnowa w Duchu Świętym w kościele?” – ks. Mariusz Mik
10:45 Modlitwa uwielbienia
11:30 Katecheza II „Charyzmaty w życiu codziennym chrześcijanina” – ks. Andrzej Grefkowicz
12:15 Ogłoszenia
13:00 Przerwa obiadowa
14:30 Spotkania panelowe
Panel 1 „Małżeństwa”
Panel 2 „Spotkanie dla singli”
Panel 3 „Mężczyźni w grupach Odnowy”
Panel 4 „Wzrost duchowy”
Panel 5 „Formacja apostolska”
Panel 6 „Rozeznawanie”
15:45 Eucharystia
17:00 Zakończenie

Gospodarze Dnia Jedności – Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Winnica Pana”

Informacja o panelach
Miejsce: Salki na terenie parafii bł. Władysława z Gielniowa

Panel 1 – Małżeństwa
„Jak być szczęśliwym w małżeństwie?” – panel skierowany do małżonków, którzy pragną dalszego rozwoju i chcą poznać duchowe filary życia małżeńskiego. Panel prowadzą Ela i Jacek Nowiccy.

Panel 2 – Spotkanie dla singli
Na spotkanie zapraszamy osoby w każdym wieku, które nie żyją w związku małżeńskim, niezależnie od tego, czy pragną założyć rodzinę, czy prowadzić życie samotne, czy nie wiedzą, co zrobić ze swoim życiem. Jeśli chciałabyś/chciałbyś swoją samotność przeżywać sensownie, twórczo, w jedności z Bogiem – zapraszamy na spotkanie panelowe. Chcemy przez krótkie nauczanie i świadectwa zaprosić do spotkania z Jezusem w swojej sytuacji życiowej, aby odkryć Jego plan i prowadzenie. Panel prowadzi Monika Wojciechowska.

Panel 3 – Mężczyźni w grupach Odnowy
Zastanawiałeś się co przyciąga mężczyzn do Odnowy? Pewnie raczej co ich zniechęca, bo tak wielu szybko odchodzi lub nie chce się włączyć do niej. Chcemy razem podjąć refleksję nad tym, co zrobić by Odnowa potrafiła być skuteczniejszą szansą formacji dla mężczyzn. Szczególne zaproszenie do liderów grup cierpiących na upływ „męskości”. Panel prowadzi ks. Marcin Wiśniewski.

Panel 4 – Wzrost duchowy
Przyjąłeś Jezusa jako swojego Pana, chcesz za Nim kroczyć, jednak okazuje się, że nie jest to takie proste. Może nie rozumiesz co się dzieje w Twoim życiu duchowym? Może zatrzymałeś się na pewnym etapie i uświadomiłeś sobie, że stoisz w miejscu. Może nie widzisz owoców w swoim życiu duchowym, a może chcesz wzrastać dalej duchowo ale w obecnej sytuacji nie wiesz co dalej? Zapraszamy wszystkie osoby, którym bliski jest sercu temat wzrostu duchowego, które nie chcą się zatrzymać w formacji duchowej. Panel prowadzą Anna Pliszka i Krystyna Kożuch.

Panel 5 – Formacja apostolska
Na panel zapraszamy wszystkie osoby, które mają w sercu pragnienie dzielenia się swoim doświadczeniem apostolskim z innymi lub które oczekują wsparcia w apostolstwie. Chcemy podjąć temat o potrzebie rozwoju w osobistym apostolstwie, a także przedstawić propozycję utworzenia zespołów, które czuwałyby nad drogą formacji apostolskiej podejmowanej w Odnowie.
Chcemy pochylić się na zasadami, celami, oczekiwaniami wobec zespołów apostolskich. Jeśli chcesz być darem dla innych w życiu apostolskim to zapraszamy Cię na ten panel. Panel prowadzi Paweł Pery.

Panel 6 – Rozeznawanie
Są różne formy rozeznawania, ale nie zawsze wiemy co powinnyśmy wybrać i jak podejść do tego tematu. Temat ważny a jednak trudny. Jeśli chcesz poznać jakiej formy rozeznawania potrzebuje Twoja grupa, a także jakiej formy rozeznawania potrzebują pojedyncze osoby w Twojej grupie zapraszamy Cię na to spotkanie. Panel prowadzi ks. Andrzej Grefkowicz.