W dniach 1-2 maja 2020r. w naszej Stolicy, będzie miało miejsce wydarzenie AIN KARIM 153. Jest to  inicjatywa modlitewno – ewangelizacyjna, mająca na celu Zawierzenie Najświętszej Maryi Pannie, Polski i Warszawy. Tak, jak Maryja, idąca „z pośpiechem” (Łk 1, 39) do Elżbiety, z Nazaretu do Ain Karim, podjęła drogę ok. 153 km, również i my pragniemy podjąć tę drogę razem z Maryją i dla Maryi w duchu modlitwy. Przez 48 godzin będziemy trwać na wspólnotowej modlitwie polecając Maryi nasz Naród i Stolicę. W tym samym czasie bracia będą podejmowali bieg Zawierzenia Ain Karim, ofiarowując swój trud, wysiłek fizyczny i modlitwę w tej intencji.

Bardzo proszę, o modlitewne włączenie się w tę inicjatywę w dniach 1 i 2 maja 2020 r. Podejmijcie w waszych wspólnotach sztafety modlitewne, adoracyjne, zwłaszcza RÓŻAŃCOWE (forma waszej modlitwy jest dowolna, ale bardzo potrzebna w tym czasie).

Całe wydarzenie rozpoczynamy Eucharystią w intencji Polski, 1 maja o godz. 9:00 w Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem.

FORMULARZ DYŻURU MODLITEWNEGO:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VUTl4E1gW7T3MxJRQNTqu8cdZ2eZFd3m7WvOANwh8-g/edit?usp=drivesdk

z modlitwą za Was,

+ ks. Krystian Strycharski