Jeśli chciałbyś pogłębić swoją wiarę w Boga, odnowić relację z Jezusem Chrystusem, otworzyć się na działanie Ducha Świętego – zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne przeżywane w codzienności.
Trzeba zainwestować jedynie 30 godzin swojego czasu: jedenaście 2-godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz 15 minut indywidualnej modlitwy codziennie. Rekolekcje są prowadzone przez grupy Odnowy w Duchu Świętym w parafiach, w których te grupy działają.
Aby rozpocząć, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie. Oto najbliższe możliwości:

1. Warszawa Ursus par. Św. Józefa Oblubieńca NMP ul. Gen. Sosnkowskiego 34. Rozpoczęcie w poniedziałek 24 września o godz. 19.00 w dolnym kościele.

2. Warszawa Śródmieście par. Narodzenia NMP Al. Solidarności 80 (naprzeciw dawnego kina Femina) Rozpoczęcie 2 października o godz. 19.15 w kościele. Następne spotkania w kolejne środy o godz. 19.15.

3. Warszawa Wilanów par. Św. Anny ul. Kolegiacka 1 (przy Pałacu). Rozpoczęcie w poniedziałek 7 października Mszą świętą o godz. 18.00 w kościele. Następne spotkanie we wtorek 15 października o godz. 19.00 w kościele. Kolejne spotkania w poniedziałki lub wtorki lub niedziele, dokładne informacje na www.parafiawilanow.pl

4. Warszawa Sadyba par. Św. Antoniego Marii Zaccari (Ojcowie Barnabici) ul. Sobieskiego 15. Rozpoczęcie w czwartek 17 października po wieczornej Mszy świętej.

5. Warszawa Wawrzyszew par. Św. Marii Magdaleny (przy Cmentarzu Wawrzyszewskim). Spotkania w poniedziałki.

6. Warszawa Mokotów par. Św. Michała ul. Puławska 95. Szczegóły niebawem.