Wspólnota Przymierze (Warszawa Wilanów ul. Hlonda 1, Warszawa) zaprasza na: „KURS FILIP”.  Odbędzie się on w dniach 7-9 czerwca 2019 roku. Będzie trwał od piątku godz. 18.00 do niedzieli godz. ok. 14.00.   Zapewniona jest profesjonalna opiekę dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Co to jest kurs „Filip”?
Może to zabrzmi dziwnie, ale ideą rekolekcji jest ukazanie Boga żywego, z którym można nawiązać relację. Często wierzymy w Boga martwego, który gdzieś tam jest, kiedyś coś może robił, opisali to w Piśmie Świętym, ale teraz…hmmm… albo się schował, albo ma swoje sprawy. Natomiast Bóg żywy to taki, który jest naprawdę zainteresowany naszym życiem, który pragnie mieć głęboką relację z nami, dla którego nie jest obojętne, jak żyjemy. Chcesz poznać takiego Boga?

Zapraszamy osoby powyżej 17 roku życia, które poszukują Boga, pragną doświadczyć Jego miłości, chciałyby nawiązać z Nim bliższą relację albo może znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie bardzo potrafią sobie z nią poradzić. Ale jeżeli nie pragniesz niczego doświadczyć, przyjdź choćby z ciekawości, jednak koniecznie w postawie otwartości na wszystko, co Bóg będzie dawał. Dłoń zaciśnięta w pięść niewiele może przynieść…
UWAGA! Warunkiem koniecznym jest zgoda na pełny udział w całych rekolekcjach, bez planowania zwalniania się z ich części.
Kurs prowadzi ekipa wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze”.
więcej informacji oraz zapisy:

http://www.wspolnota-przymierze.pl/filip