Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, organizowane u Dominikanów na Służewiu.  Obejmują one 11 cotygodniowych spotkań. Pierwsze spotkanie – w poniedziałek, 9 kwietnia, o 19.00 w dolnym kościele.

 

W trakcie każdego spotkania jest czas na wspólną modlitwę, katechezę i pracę w małych grupach. Spotkanie trwa ok. 2 godzin.

W czasie rekolekcji głosimy Boga Ojca, który kocha, Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał – dla zbawienia każdego człowieka – i Ducha Świętego, który uświęca i daje moc do szczęśliwego życia zgodnego z wolą Boga.

Organizatorzy

Rekolekcje organizuje wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Droga”. Osobą odpowiedzialną za rekolekcje jest pani Agnieszka Wędrychowska (z Centrum Formacji Wieczernik w Magdalence). Opiekunem rekolekcji jest o. Rafał Skrobacz OP.

Rozpoczęcie

Pierwsze spotkanie rekolekcyjne – w poniedziałek, 9 kwietnia 2018, o godz. 19.00 w dolnym kościele. Kolejne spotkania co tydzień w poniedziałki w godz. 19.00-21.00 do 25 czerwca 2018 włącznie (z przerwą 30 kwietnia – tzw. „długi weekend”).

więcej informacji:

http://www.sluzew.dominikanie.pl/reo_2018/