Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym w formie seminaryjnej to cykl 11 spotkań, odbywających się raz w tygodniu w godzinach wieczornych, w konkretnej parafii, w określony dzień tygodnia. Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny. Należy uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Poniżej przedstawiamy znane nam miejsca i terminy tych rekolekcji w Archidiecezji Warszawskiej.

Zapewne poniższy spis nie jest kompletny. Informacje o REO w Diecezji Warszawsko-Praskiej:  dwp

1. Parafia Wniebowzięcia NMP w Celestynowie (diecezja warszawsko-praska). Rozpoczęcie 14 września o godz. 19.00.

2. Parafia św. Marii Magdaleny w Warszawie na Wawrzyszewie, ul. Wólczyńska 64. Rozpoczęcie 19 września o godz. 19.00 w nowym kościele. Spotkania w kolejne poniedziałki o 19.00.

3. Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 1. Rozpoczęcie 3 października o godz. 19:30. Spotkania w kolejne poniedziałki. Podczas trwania spotkań będzie zapewniona fachowa opieka dla dzieci w wieku 3-10 lat. Szczegóły na stronie Wspólnoty Przymierze

4. Parafia Św. Maksymiliana Kolbe w Warszawie ul. Rzymowskiego 35. Rozpoczęcie 5 października 2016 o godz. 19.00 w dolnym kościele (wejście po prawej stronie od wejścia głównego). Spotkania w kolejne środy.

Na seminarium REO nie trzeba się wcześniej zgłaszać, zapisy są prowadzone na pierwszym spotkaniu.

Zapisz